O nás

Celková koncepce fotbalové akademie vychází z dlouhodobých zkušeností Oldřicha Pařízka, který ve své sportovní kariéře prošel nejenom nejvyššími domácími soutěžemi, ale zejména se mu dostalo možnosti porovnat tréninkové procesy a práci v zahraničních evropských klubech a to v zemi, kde tradice fotbalu je veličinou, Belgii.

Tréninkové zázemí – ABC Braník

V našem areálu se nachází 3 tréninková hřiště. Jedno hřiště s umělým povrchem a dvě travnaté plochy, přičemž jedno využívají všechny týmy převážně k tréninku a druhé téměř jen k utkání. Na všech 3 hřištích, jelikož splňují platné normy, by mohl odehrát své utkání všechna mužstva, která již hrají na celé hřiště. V areálu se dále nachází dvě budovy, ve kterých jsou šatny, sklad pomůcek, sklad dresů, místnost pro správce a kancelář.

areal

V areálu se nachází také ještě restaurace ABC, kde rodiče mohou strávit čas v době tréninků svých malých ratolestí.

Tréninky

Připravujeme individuálně chlapce a dívky od věku 8let, kteří se chtějí stát dobrými brankáři a pracovat na svém brankářském umění i mimo své tréninky. Klademe důraz na danou pozici, která je nedílnou součástí dobrého týmu a jeho výsledku. Brankářská pozice je individuální sportovec v týmovém sportu a proto je trénink tohoto postu naprosto klíčovým. Rádi bychom proto oslovily kluby, rodiče a jednotlivce.

Představujeme Vám 8leté zkušenosti s touto akademií, která má za sebou výsledky ligových hráčů, kteří s námi i nadále spolupracují. Rádi bychom nabídli tréninky směřované na brankářské schopnosti a dále je rozvíjeli.

Zájemci se mohou zúčastnit tak, aby to nezasahovalo do docházky v daném klubu. Máme zde možnost se domluvit na delší spolupráci, připravujeme permanentky, které může hráč využívat a ke kterým nabízíme karetní slevu na sportovní oblečení.

Současnost

V současné době i nadále organizujeme pro širokou veřejnost skupinové i individuální tréninkové jednotky a to v součinnosti s fotbalovými kluby v Praze. Tato spolupráce probíhá celoročně a je nedílnou součástí filozofie fotbalové akademie Pařízek Sport.

Naše vize

Naší vizí do budoucna je výchova 200 svěřenců v jednotlivých kategoriích, kteří se zúčastní minimálně 1x týdně tréninku z celé ČR a zahraničí. Uplatnění brankářů ve všech soutěžích ČR a zahraničí. Marketingová spolupráce se sportovními značkami a zajištění propagace a reklamy.